12 Nisan 2017 Çarşamba

Kadınların Vazgeçilmezi Gümüş Takı Modelleri

Herhalde sizde kadınlara aksesuar denilince ilk aklına gelen ürünlerden bir tanesi gümüş takı olduğunu düşünüyorsunuzdur. Peki nereden geliyor bu gümüşe olan sevgimiz? Hatırlarsanız çoğumuzun evlerinde obje olarak masa üstünde duran gümüş vazo yada gümüş tepsi vardır ve annelerimiz bu gümüşlere evdeki diğer objelerden daha çok özen göstertiği söz konusudur. İşte tam da bununla alakalı olduğunu düşünüyorum. Element olarak hem dayanıklı hemde değerli olan gümüş kadın ve erkekler için takı olarak vazgeçilmez olduğu bir gerçek.

Gümüş takı bence gerçekten hem günlük yaşama hemde özel günlerde takılabilen çok kullanışlı bir takı. Rengi yüzünden daha çok günlük yaşam için uygun görülen gümüş takı aslında giydiğiniz bir abiyeyi sporlaştırarak daha cool bir görüntü elde etmenize neden olacaktır. Eğer ben çok taşlı takı sevmem diyorsanız bu sene gümüş takı modelleri arasında oldukça minimal tarzlarda dilediğiniz modeli bulma konusunda artık çok çeşitli üretiliyor ve artık hepsi bijuteri modasına uygun bir şekilde tasarlanıyor.

Tasarım demişken ben geçen ay çok güzel bir gümüş kolyeyi keyfigumus.com'dan aldım ve gerçekten hem tasarımı hemde kalitesi ile çok memnun kaldım. Üstelik daha önce hiç bir yerde görmediğim bir çok modeli barındıran KeyfiGümüş her bütçeye uygun bir fiyat avantajı sunmakta. Sizinle hem aldığım kolyeyi hemde beğendiğim diğer gümüş takı fotoğraflarını paylaşacağım. Eğer hediye almak ister yada kendinize uzun süredir aradığınız modeli bulamıyorsanız keyfigumus.com'da bulacağınıza eminim.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder